Bağcılar gergi tavan

 Bağcılar gergi tavan,Tamamen sizlerin hayal gücüne kalmış istediginiz şekil ve modeller uygulanır.

 

Gergi tavan nedir, sadece bu günki şıklığıyla değil tarihten bugüne uygulanan bir sistemdir. gergi tavan, uygulaması dünyanın ilk resimli tavan dekorasyon çeşidi olarak bilinir. Eski Roma, Yunan ve Mısır dönemlerinde insanlar ipek kumaşlardan yüksek tavanlarına farklı durması için gergi tavan, uygulaması yapmışlardır. O günlerde yapılan ürünlerde çeşitli sorunlar meydana gelmiş ipek kumaşlar yeterince gerdirilemediği için, zamanla sarkmakta ve parlaklığını ilk günkü halini kaybetmekteydi.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte gergi tavan, sistemleri de değişti ve günümüzdeki halini aldı. PVC mebranlarla birlikte hijyenik, steril, yalıtımı sağlayan ve şıklığı arttıran bir seçenek olarak tavan ve duvarlarla ilgili dekorasyon alanları arasında yerini aldı. Bağcılar gergi tavan, hem şık hem de esnek bir yapıya sahiptir. Ayrıca ekonomiktir.  Kansorojen madde içermez,alev almaz

Bağcılar gergi tavan,

Halk arasında gergi tavan, barisol tavan, germe tavan, veya resimli tavan olarakda bilinir.

gergi tavan, malzemeleri %100 geri dönüştürülebilir. Kimyasal bileşimi ve bakım gerektirmeyen teknik özellikleri sayesinde tam anlamıyla çevreci bir üründür. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra kubbe gibi her şekilde uygulamalara da olanak sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has, tavan ve duvarlarda özgün tasarım imkanı sunar. Bağcılar gergi tavan, uygulamasını sadece görsel bir yapı yada malzeme olarak düşünmeyin,boya gerektirmez sağlık hijyen ve tasarruf saglar.